سوالات استخدامی وزارت بهداشت ( منابع ویژه آزمون ۱۴۰۱)

پیشنهاد شگفت انگیز
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
قیمت :
40000 تومان
36000 تومان
قیمت :
36000 تومان
40000 تومان
36000 تومان
40000 تومان
2.8
امتیاز 2.8 از 24 رای
سوالات استخدامی وزارت بهداشت

با توجه به آزمون استخدامی جدید وزارت بهداشت که مشخص گردید در  سال جاری شاهد برگزاری یک آزمون بزرگ در سطح کشور برای وزارت بهداشت خواهیم بود تلاش نمودیم تا با بازنگری و آپدیت مجموعه سوالات استخدامی وزارت بهداشت به بهترین شکل مخاطبان و داوطلبان این آزمون بزرگ را از بابت منابع مطالعاتی استاندارد آسوده خاطر نمائیم.امید داریم تلاش تیم ای سوال بتواند به موفقیت و کسب جایگاهی که مستحق آن می باشید بیانجامد.

همانطور که در توضیح اجمالی فوق عرض شد بسته سوالات وزارت بهداشت ویژه آزمون جدید سال ۱۴۰۱ می باشد که به همراه پاسخ نامه های تستی و تشریحی بوده و شامل سوالات و درس نامه های مورد نیاز شما می باشد،لازم به ذکر است این مجموعه کمک آموزشی برای تمامی داوطلبان مفید می باشد اما اگر می خواهید به نمونه سوالات تخصصی رشته و شغل خود دسترسی داشته باشید می توانید از انتهای این مطلب جهت دسترسی آسان به منابع تخصصی  رشته خود استفاده نمائید.

کامل ترین سوالات استخدامی وزارت بهداشت / منابع استاندارد

موفقیت در آزمون استخدامی ۱۴۰۱

سوالات استخدامی وزارت بهداشت

پس از سفارش نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت آنچه در اختیار شما قرار میگیرد در واقع اصل سوالات استخدامی سال های قبل به همراه جواب های تشریحی است.در کنار این سوالات از سوالات پیشنهادی ما نیز می توانید استفاده بفرمائید.در بخش دیگر نیز ما درس نامه های عمومی را تقدیم حضور شما خوبان خواهیم نمود تا با استفاده از آنها بتوانید به بالاترین سطح از آمادگی علمی در بخش عمومی دست یابید.

معرفی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یکی از ۱۸ وزارتخانه کشور است که در ابتدای انقلاب و سال های ابتدایی آن وزارت بهداری بود که بعدها به وزارت بهداشت تغییر نام داد.این وزارت خانه مسئول اصلی حفظ و ارتقای سلامت و مسائل مربوط به بهداشت و درمان کشور است.سیاست گذاری ها و تلاش برای ارتقاء سطح سلامتی،بهداشت و درمان از اصلی ترین محورهای فعالیت این وزارتخانه حساس می باشد.

محتویات سوالات استخدامی وزارت بهداشت

 1. سوالات آزمون های وزارت بهداشت + پاسخ تشریحی
 2. پرتکرار ترین سوالات آزمون های مهم دولتی+ پاسخ
 3. جزوات و درس نامه های دروس عمومی
 4. سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی+ پاسخ

اصل سوالات استخدامی وزارت بهداشت / پاسخ تشریحی

 • درس زبان و ادبیات فارسی ۷۵۴ عدد
 • درس زبان انگلیسی ۶۸۳ عدد
 • درس معارف اسلامی ۶۸۹ عدد
 • درس ریاضی و آمار ۷۴۶ عدد
 • درس کامپیوتر  ۶۲۱ عدد
 • درس هوش و استعداد تحصیلی ۵۹۲ عدد
 • درس اطلاعات عمومی و مبانی قانونی و سیاسی ۷۱۲ عدد

تمامی نمونه سوالات فوق از سوالات اصلی سال های اخیر وزارت بهداشت بوده که به همراه پاسخ نامه هایی کاملا تشریحی می تواند بهترین منبع مطالعاتی برای شما نام گیرد.این مجموعه ارزشمند می تواند ضمن آشنا نمودن شما با سوالات احتمالی آزمون استخدامی وزارت بهداشت، اعتماد به نفس بالایی را نیز به شما منتقل نماید.

سوالات پرتکرار آزمون های اخیر (منابع استاندارد)

 • نمونه سوالات عمومی به همراه پاسخ ویژه آزمون وزارت بهداشت ۱۴۰۱

درس نامه های عمومی ویژه وزارت بهداشت ۱۴۰۱

 • زبان و ادبیات فارسی (۷۴ صفحه)
 • معارف اسلامی (۵۱ صفحه)
 • فناوری اطلاعات (۶۲ صفحه)
 • زبان انگلیسی (۳۸ صفحه)
 • هوش و توانمندی های عمومی (۱۳ صفحه)
 • ریاضی و آمار مقدماتی (۴۸ صفحه)
 • مهارت های هفت گانه کامپیوتر (۶۳ صفحه)

کامل ترین منابع و سوالات استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۱

سوالات اصلی و درس نامه های کامل و جامع

سوالات استخدامی وزارت بهداشت / پرفروش و مورد اعتماد

اگرچه به دلایل مختلف ارائه آمار فروش محصولات به هیچ عنوان مورد تائید نبوده و منطقی به نظر نمی رسد اما با بگوییم نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت وبسایت ای سوال از پرفروش ترین و مورد اعتماد ترین منابع بانک نمونه سوالاتی ما می باشد.این محصول استثنائی تا اواخر دی ماه ۹۹ توانسته به رکورد بی نظیر ۲۹ هزار فروش دست یابد.

این رقم نشان می دهد که تا چه اندازه داوطلبان و مخاطبان در خرید مجموعه سوالات خود به ای سوال اقبال نشان می دهند که این موید اعتبار و سابقه درخشان ما در ارائه منابع با کیفیت و خاص می باشد.

فروش سوالات استخدامی وزارت بهداشت

معرفی منابع آزمون های استخدامی وزارت بهداشت

ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان در آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۱ با ارائه یک پادکست آموزشی سعی نموده ایم تا شما را هر چه بیشتر با بسته سوالات استخدامی وزارت بهداشت آشنا نمائیم لذا پیشنهاد می کنیم این پادکست را مورد توجه قرار دهید تا با کیفیت و کمیت این مجموعه بی نظیر بهتر آشنا شوید.

منابع و سوالات استخدامی وزارت بهداشت / بخش های تخصصی

در بخش سوالات استخدامی وزارت بهداشت و مجموعه های تخصصی تمام تلاش ای سوال بر این است تا با ارائه منابع و سوالاتی کامل به بهترین شکل تمامی داوطلبان بتوانند از مجموعه هایی برای رشته های خود به بهترین شکل خود را آماده آزمون نمایند.این بسته ها به گونه ای که بتواند شما را از مطالعه مجموعه های مشابه بی نیاز نمایند طراحی شده است.امیداوریم بتوانیم پاسخ اعتماد شما را به بهترین شکل بدهیم.

دانلود مجموعه های تخصصی رشته شغل های وزارت بهداشت

برای دانلود مجموعه سوالات رشته شغل مورد نظر خود می توانید از جدول زیر روی نام بسته مورد نظر خود کلیک نمائید.

نتیجه گیری :

هزینه ای که بابت تهیه منابع استخدامی وزارت بهداشت می پردازید در واقع هزینه سال های متمادی تلاش ما و همکارانمان جهت شناخت و تجمیع مهم ترین منابع  و سوالات استخدامی نهادهای و ارگان های مختلف است.شما می توانید با پرداخت یک مبلغ بسیار مناسب موفقیت خود در آزمون امسال را تضمین نمائید. منابع و نمونه سوالات تضمینی وزارت بهداشت که به همراه پاسخ نامه تشریحی ارائه می گردد خود نشان دهنده همین موضوع است که تلاش ما برای ارائه یک منبع مطالعاتی خاص تا چه اندازه بالا بوده است.

۳۶۰۰۰ تومان – سفارش و دانلود مجموعه
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
% 20تخفیف
35200 تومان
44000 تومان
3.3
امتیاز 3.3 از 3 رای
content_copy 621 مگابایت
17094
34500 تومان
3.5
امتیاز 3.5 از 8 رای
content_copy 874 مگابایت
35953
0 تومان
3.2
امتیاز 3.2 از 35 رای
content_copy 827 مگابایت
14516
0 تومان
3.5
امتیاز 3.5 از 24 رای
content_copy 700 مگابایت
72312
39100 تومان
2.7
امتیاز 2.7 از 10 رای
content_copy 782 مگابایت
79226
34500 تومان
1.3
امتیاز 1.3 از 3 رای
content_copy
21060