ای سوال ۱۲ ساله شد (مشاهده اطلاعیه) clear
notifications_none

سوالات استخدامی رشته اقتصاد شرکت های خصوصی و دانش بنیان

ای سوال

دانلود سوالات استخدامی رشته اقتصاد شرکت های خصوصی و دانش بنیان ( قبولی ۱۰۰ % تضمینی با این مجموعه )

بسته فوق کامل سوالات استخدامی رشته اقتصاد شرکت های خصوصی و دانش بنیان دارای تمامی بخش های مهم اعلام شده این آزمون می باشد که توانسته ایم در کمتر از ۸ روز آنرا برای شما تهیه و منتشر نماییم در این پکیج می توانید نمونه سوالات عمومی ۵ ساله گذشته و پر تکرار این بسته را دریافت نمایید در بخش دوم آن می توانید نمونه سوالات استخدامی تخصصی بسیار مهم که در سال ۱۴۰۰ برای این بسته تولید شده را دریافت و بصورت دقیق مورد مطالعه خود قرار داده تا بتوانید در آزمون پیش رو به آنچه که می خواهید دست یابید اما برای بالا بردن بیشتر سطح علمی شما در بخش سوم جزوه های تخصصی مهم را هم قرار داده ایم که می تواند کمک کننده بسیار خوبی برای شما در این آزمون باشد. ما مطمئنیم که از این بسته منتشر شده در ای شوال به هیچ عنوان مجموعه کامل تری موجود نخواهد بود و سعی کنید به راحتی از این صفحه خارج نشوید.

مرتبط است با : سوالات استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان

مختصری در خصوص شناسنامه ای سوال

ای سوال جزو نخستین وبسایت های استخدامی در کشور می باشد که بیش از ۷ سال در حال فعالیت در این حوزه می باشد . مطمئنا می دانید که تولید نمونه سوالات استخدامی بسیار سخت می باشد اما ما این سختی را برای موفقیت شما به جان خریده ایم و با همکاران خود شبانه روز سخت در تلاشیم تا بتوانیم مجموعه هایی را تولید نماییم که شما بعد از مطالعه آن دیگر به هیچ نمونه سوالی نساز نداشته باشید. شما در ای سوال می توانید بهترین بسته های استخدامی تمامی سازمان ها را مورد استفاده خود قرار دهید.


بخش عمومی

سوالات استخدامی رشته اقتصاد شرکت های خصوصی و دانش بنیان ( به همراه پاسنامه )

 • سوالات زبان و ادبیات فارسی
 • سوالات مهارت های کامپیوتر
 • سوالات هوش و استعداد
 • سوالات اطلاعات عمومی
 • سوالات معارف اسلامی
 • سوالات ریاضیات و آمار
 • سوالات زبان انگلیسی

در این بسته می توانید بیش از ۴۰۰۰ عدد نمونه سوال عمومی را دریافت نمایید که تماما گلچین شده از ۵ سال پذشته همین آزمون می باشد و می تواند سطح علمی شما را تا حد امکان بالا ببرد.


بخش تخصصی

سوالات استخدامی رشته اقتصاد شرکت های خصوصی و دانش بنیان ( به همراه پاسنامه )

 • ۲۲۵ عدد نمونه سوال اقتصاد خرد
 • ۷۸۰ عدد نمونه سوال اقتصاد کلان
 • ۳۰۰ عدد نمونه سوال تئوریهای مدیریت
 • جزوه کامل اقتصاد کلان شامل تمامی مباحث ویژه مجموعه سوالات تخصصی رشته اقتصاد

ضمن آرزوی موفقیت برای یکیایک شما داوطلبین عزیز آزمون های استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان سعی بر این داشته ایم که کاملترین بسته ممکنه در سراسر کشور را برای شما عزیزان تولید و منتشر نماییم و حال خدا را شاکریم که توانسته ایم به این اصل مهم دست یابیم لازم به ذکر است اگر در هنگام دریافت این مجموعه با مشکلی مواجه شده اید می توانید با پشتبانی ای سوال که شماره ها آن در ابلای همین صفحه برای شما قرار داده شده است تماس حاصل فرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن همکاران ما مشکل شما را مرتغع نمایند.

دانش بنیان

دانلود بسته بی نظیر سوالات استخدامی رشته اقتصاد شرکت های خصوصی و دانش بنیان تنها در ای سوال

۱۱۹۵۰۰ تومان – سفارش و دانلود مجموعه
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
95000 تومان
content_copy 714 مگابایت
5709
95000 تومان
content_copy 814 مگابایت
23203
95000 تومان
content_copy ۶۱۸ مگابایت
25506
104000 تومان
content_copy 700 مگابایت
69455
نظرات کاربران ( ۰ عدد )