ای سوال ۱۲ ساله شد (مشاهده اطلاعیه) clear
notifications_none

سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی ( ویژه آزمون 1403 )

سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی عنوان یکی دیگر از بسته سوالات استخدامی دولتی ای سوال است.این محصول منحصر به فرد شامل تمامی منابع و نمونه سوالات مهمی است که شما در راه آماده سازی خود به آنها نیاز خواهید داشت.امیدواریم دانلود و استفاده از این منابع بتواند در موفقیت شما داوطلب گرامی کمک شایان توجهی نماید.

سوالات آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

 ××× آپدیت ویژه آزمون دستگاه های اجرایی تابستان ۱۴۰۳ ×××

درباره بسته سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی شامل سوالات عمومی ۷ درس همیشگی با تعداد بالا و سوالات و دفترچه های تمامی آزمون های فراگیر برگزار شده دستگاه های اجرایی می باشد.لازم به ذکر است چنانچه داوطلبی درخواست سوالات تخصصی رشته خود را نماید با خرید این مجموعه آنرا به صورت رایگان و هدیه تقدیم حضور خواهیم نمود.


سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

نمونه سوالات استخدام سازمان بنادر و دریانوردی کشور ویژه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور در حیطه عمومی تقدیم شما خوبان می شود. این مجموعه بی نظیر از سوالات عمومی تهیه و از مهم ترین و پرتکرارترین سوالات سال های قبل گلچین شده است که در ذیل تعداد هر سوال و جزوات مربوط به آن قابل مشاهده می باشد.

دروس حیطه عمومی
تعداد سوالات جزوه
تسلط بر مبانی اسلامی ، انقلابی ۵۴۰ عدد ۳۹ صفحه
آشنایی با اسناد و قوانین بالادستی ۵۳۱ عدد ۴۱ صفحه
زبان و ادبیات فارسی ۶۱۴ عدد ۳۹ صفحه
زبان انگلیسی عمومی ۷۴۳ عدد ۵۱ صفحه
هوش و توانمندی های ذهنی ۶۳۷ عدد ۱۱ صفحه
فناوری اطلاعات ۴۱۹ عدد ۵۹ صفحه

دفترچه سوالات اجرایی دستگاههای اجرایی ویژه آزمون بنادر و دریانوردی + پاسخ تشریحی

  • اصل دفترچه های استخدامی دستگاه های اجرایی سال های اخیر به همراه پاسخ تشریحی تقدیم نگاه شما خوبان می شود.

با تقدیم ریز محتویات و بخش های مختلف سوالات استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی تلاش نمودیم تا با چشمانی باز به سراغ خرید این مجموعه از یکی از بزرگترین و قدیمی ترین بانک های سوالات استخدامی مبادرت نمایید.ای سوال پایگاهی است که سال ها تلاش و تجریه خود را در ارائه این بسته های کمک آموزشی نمود داده و داوطلبانی که از این وبسایت جهت آمادگی علمی خود استفاده می نمایند قطعا تفاوتی ملموس را حس می کنند.

نتیجه گیری :

بدون تردید مطالعه سوالات عمومی از آنجایی که این بخش کلید راهیابی شما به ارزشیابی تخصصی است بسیار حائز اهمیت است اما این تمام ماجرا نیست و بدون پاسخگویی و موفقیت در بخش تخصصی نخواهید توانست به بخش مصاحبه و خان آخر استخدام برسید لذا در زیر لینک تهیه بعضی از مهم ترین سوالات استخدامی تخصصی رشته های مختلف را تقدیم حضور می نمائیم.

سوالات مهم و تخصصی رشته خود را نیز می توانیدد از جدول زیر دانلود نمائید.امیدواریم استفاده از منابع عمومی و تخصصی سازمان بنادر و دریانوردی در ای سوال بتواند به حضوری توام با پیروزی در این رقابت علمی بیانجامد.

سوالات استخدامی کامپیوتر سوالات استخدامی مکانیک
سوالات استخدامی حقوق سوالات استخدامی فناوری اطلاعات
سوالات استخدامی مدیریت سوالات استخدامی کارشناس شبکه

وبسایت بنادر و دریانوردی

۴۴۵۰۰ تومان – سفارش و دانلود مجموعه
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
نظرات کاربران ( ۰ عدد )