ای سوال ۱۲ ساله شد (مشاهده اطلاعیه) clear
notifications_none

سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه صنعتی شریف

ای سوال

سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه صنعتی شریف ( بسته همه چیز تمام )

همواره ای سوال در تلاش است تا شما داوطلبین عزیز از بهترین مجموعه سوالات استخدامی تمامی سازمان ها استفاده نمایید. به همین دلیل می خواهیم شما را بابسته ای که در این بخش برای شما تدارک دیده ایم غافلگیر کنیم . بسته سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه صنعتی شریف عنوان مجموعه ای می باشد که در این بخش با محتویاتی متفاوت برای شما تولید و جمع آوری شده است که ممطئنا با مشاهده ریز محتویات آن همانند ما شگفت زده خواهید شد ما با توجه بر آمار های صفحه ای خود و دانلود این بسته به این نتیجه رسیده ایم که از هر ۱۰ کاربری که وارد این صفحه شده اند ۸ نفر آنها این بسته را دریافت نموده اند و تا بحال هیچ تماسی جهت نا رضایتی این بسته نداشته و مطمئنا در ادامه هم نخواهیم داشت زیرا ای سوال در سورت نا رضایتی شما از بسته های استخدامی مبلغ را ظرف ۴۸ ساعت به حساب خریدار باز می گرداند.

[phoe-icon name=”fa-bell-o”]چرا باید به ای سوال مرجع سوالات استخدامی کشور اعتماد کنیم ؟

ای سوال در ۶ سال فعالیت خود در حوزه استخدامی همواره خدا را قاضی و شاهد کار خود قرار داده است و تنها رضایت مشتری اولویت اصلی آن می باشد . ما در هر لحظه آماده پاسخگویی شما خوبان می باشیم و منتظر آنیم که کوچکترین مشکل احتمالی برای خریدار و سوالی برای داوطلب پیش بیاید که سریعا آنرا حل و یا پاسخ دهیم. ای سوال آنقدر اعتماد را در بین خریداران بالا برده که به راحتی می توان همانند یک بانک اما بانک سوالات استخدامی به آن اعتماد کرد و حال خدا را شاکریم که در ۶ سال اخیر حتی یک شکایت از سوی شما خوبان نزد نماد اعتماد کشوری ثبت نشده است.

سوالات استخدامی دانشگاه صنعتی شریف از چه منابعی پشتیبانی می کنند؟

یکی از دغدغه های مهم خریداران و داوطلبین ازمون های استخدام در حین دریافت مجموعه ها این است که آیا این سوالات از کجا تولید و یا جمع اوری شده اند. امروزه در وبسایت های دیگر مشاهده می شود که تمامی مجموعه ها همانند هم و در بعضی دیگر هم کپی شده و مشابه می باشد اما در ای سوال شما می تواند تنها بسته ها را به همراه نمونه سوالات جدید دریافت نمایید زیرا تمامی بسته های ما متعلق به همی وبسایت می باشد و به هیچ عنوان در وبسایت دیگر قابل شاهده و دریافت نیست و اما نمونه سوالات استخدامی ما توسط تیم تهیه سوالات ای سوال تولید می شوند که مطمئنا داوطلبانی که از این وبسایت بسته هایی را دریافت نموده اند می دانند که بسته های ما با استاندارد های بالا و بصورت تفکیک شده خدمت شما ارئه می شود.


مجموعه عمومی سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه صنعتی شریف ( بهمراه پاسخنامه ) دارای:

 • ۵۲۰ نمونه سوال زبان انگلیسی + پاسخ
 • ۶۳۵ نمونه سوال معارف اسلامی + پاسخ
 • ۴۸۰ نمونه سوال ریاضیات و آمار + پاسخ تشریحی
 • ۵۳۵ نمونه سوال کامپیوتر ( فناوری اطلاعات ) + پاسخ
 • ۵۰۰ نمونه سوال اطلاعات عمومی و مبانی قانونی + پاسخ
 • ۴۵۰ نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش + پاسخ
 • ۵۷۰ نمونه سوال هوش و استعداد تحصیلی عمومی و پیشرفته + پاسخ

مجموعه تخصصی سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه صنعتی شریف ( بهمراه پاسخنامه ) دارای :

 • ۱۲۰ عدد نمونه سوال حسابداری دولتی و بودجه + پاسخنامه
 •  ۱۲۰ عدد نمونه سوال اصول حسابداری + پاسخنامه
 • ۱۲۰ عدد نمونه سوال حسابداری مالی + پاسخنامه

مجموعه دفترچه سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه صنعتی شریف ( بهمراه پاسخنامه ) دارای :

 • اصل ۳ دفترچه عمومی آزمون های استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی سال های ۹۴ و ۹۵

به جرات می توانیم بگوییم که این بسته دارای تمامی موارد مهم آزمون های استخدامی می باشد و می تواند کمک کننده بسیار خوبی برای شما در این آزمون استخدامی باشد. تیم پشتیبانی ای سوال در هر ساعت از شبانه روز آماده رفع هر گونه مشکل احتمالی شما خریداران محترم می باشد. شما داوطلبین عزیز اگر سوالی را مد نظر دارید که در این بسته موجود نمی باشد با پشتیبانی وبسایت در میان بگذارید تا در سریع ترین زمان ممکن آنرا به این بسته اضافه نماییم.

وبسایت دانشگاه صنعتی شریف

دانلود مجموعه  فوق کامل سوالات استخدامی کارشناس مالی دانشگاه صنعتی شریف تنها در ای سوال
۱۰۴۵۰۰ تومان – سفارش و دانلود مجموعه
پیشنهاد مطالعه ای سوال به شما
95000 تومان
content_copy 714 مگابایت
5712
95000 تومان
content_copy 814 مگابایت
23204
95000 تومان
content_copy ۶۱۸ مگابایت
25509
104000 تومان
content_copy 700 مگابایت
69461
نظرات کاربران ( ۰ عدد )